سخن بسیار است اما چیزی که در این مجال می‌گنجد اذعان و تاکید بر راه درستی است که انتخاب کرده و ادامه میدهیم.
✅ شریک شدن با هم، اعتماد کردن متقابل، کمک کردن و تلاش برای موفقیت همدیگر.
عجیب است که هنوز ریالی تبلیغ نکرده ایم و قصدی برای نمایش گسترده نداشتیم و کم کم داشتیم بازخورد می‌گرفتیم و اصلاح میکردیم که یکباره چند هزار کاربر پرشور و فعال وارد سامانه شدند و الحق حساسیت ها و تعصب هایی که روی بعضی از قسمتهای سایت و اپ دارند از خود ما بیشتر است. حقیقتا ًدر عالم کسب و کار دیجیتال چه چیزی ارزشمند تر است از کاربر وفادار و مشتاق؟!

🔸دوستان؛ ایده و بنای هفتاد سی خیلی ساده است،
یک. بازار چند هزار میلیارد تومانی فراهم است.
دو. محصول، همه جا یکسان و با یک کیفیت است.
سه. رقبا زیاد هستند و تبلیغات هنگفتی میکنند تا کاربران خود را داشته باشند.
چهار. اگر مهم و اصل کاربر است، پس هزینه ی تبلیغات را به خود کاربران باید داد تا آنها این کار را انجام دهند.

ما تا قدم چهارم با هم آمده ایم اما باید ها و نباید هایی در اصول تبلیغات هست، اصولی که باید رعایت شوند تا این مسیر بلند را با هم بپیماییم، اصولی که باید رعایت شوند تا حرکت ما مقطعی و گذرا نشود…
برنامه ای جامع ولی مختصر و مفید در دست تدوین داریم تا با داشتن آن به روشی آسانتر، موثرتر، حرفه ای تر و مداوم بتوانید به نتیجه مطلوب برسید.
مطالبی که بازار را معرفی میکند، هفتاد سی را کاملا به شما میشناساند، و برنامه ی متناسب با وضعیت و موقعیت شما به شما می دهد تا روزانه با صرف انرژی کم شما را به هدف مشترکمان برساند.
تا آن موقع لازم دیدیم موارد زیر را به هم گوشزد کنیم؛

✔ ۱. در یکی دو هفته ی آینده بیشتر سعی کنیم دوستان و آشنایان نزدیک تر را دعوت کنیم.

✔ ۲. در فضای مجازی رفتار خلاف عرف و قانون انجام ندهیم، اطلاعات غلط و اغواگرانه بخصوص در مورد سرعت درآمدزایی ندهیم، فقط واقعیت ها را به صورت روشنگرانه بگوییم و با مخالف با احترام رفتار کنیم.

✔ ۳. به رقبای فعلی و آینده ی هفتاد سی احترام بگذاریم؛ در فضای رقابت است که همه رشد میکنیم. ما فقط به درصد محدودی از بازار چشم داریم.

✔ ۴. نگاه بلند مدت داشته باشیم، وظیفه ما ارتقای سامانه، تنوع محصولات و افزایش کیفیت خدمات است و نقش شما معرفی و ترویج؛ نه ما و نه شما برای یک هفته و ماه برنامه نریخته ایم و می دانیم راه بلندی در پیش داریم. پس دلسرد نمی شویم و ان شاالله آهسته و پیوسته جلو می رویم.

✔ ۵. نظر ما بر فعالیت سه تا شش ماهه است که شما را به هدف نسبی می‌رساند، انتظار نداشته باشیم که در یک هفته چند هزار کاربر جذب و چندین میلیون تومان درآمد کسب کنیم. اما بدانید مادامی که هفتادسی برقرار هست از سود حاصل از تراکنش ها با مقررات مدون و مشخص بهره مند می‌شوید.

با احترام
تیم هفتاد سی
==================
سامانه هفتاد سی
اختصاص هفتاد درصد سود فروش محصولات اعتباری به کاربران.

🌐 ۷۰۳۰٫ir

🆔 @ir_7030