خیر

#خبر
کاربران عزیز ۷۰۳۰
با سلام
از ساعت ۶ عصر امروز (۴ شنبه ۲۶ اردیبهشت) متوجه عدم امکان دسترسی به سایت ۷۰۳۰ شدیم.
از آنجایی که هیچ اطلاع قبلی در این مورد توسط هیچ نهاد و سازمانی داده نشده و این اتفاق خارج از ساعات اداری و در آخر هفته اتفاق افتاده، در حال حاضر علت این رخداد را نمی‌دانیم و به محض اطلاع یافتن، شما کاربران عزیز و همکاران محترم را مطلع خواهیم ساخت.
مسدودسازی یک سامانه خرید شارژ که تمام هماهنگی های لازم را با همه‌ی نهادها و مراجع ذیصلاح کسب و کار اینترنتی را انجام داده، بدون حتی یک اطلاع برای یک ساعت قبل، برای خود تیم ۷۰۳۰ هم بسیار جای تعجب دارد، اما امیدواریم تا زمان پیگیری (از ابتدای هفته آینده و باز شدن ادارات) و رفع مساله،این موضوع سبب گمانه‌زنی‌های غیردقیق و ناصحیح نشود.
برای آن دسته از کاربرانی که تاکنون دلسوزانه و با حساسیت مثال‌زدنی چند و چون کار را پیگیری کرده‌اند اضافه می‌کنیم سامانه هفتاد سی با امنیت بالا، تکنولوژی قوی و صلاحیت حقوقی، احراز صلاحیت‌های (به شدت سختگیرانه در حوزه مالی و تکنولوژی های پرداخت) بانک ها، اپراتورها، مرکز رسانه های دیجیتال وزارت صنعت، مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و.. را گذارنده و ادامه‌ی مسیر را نیز به یاری خدا و حمایت شما سروران با قدرت پیش خواهد رفت.
مطابق وعده‌ی داده شده (به‌روزرسانی آخر اردیبهشت)، در آخر این هفته یک آپدیت بسیار خوب (که در پست بعد خواهد آمد) منتشر خواهد شد.
با احترام

==================
سامانه ۷۰۳۰
اختصاص هفتاد درصد سود فروش محصولات اعتباری به کاربران.
🌐 ۷۰۳۰٫ir

🆔 @ir_7030