اطلاعیه

.

با سلام
به اطلاع همراهان عزیز ۷۰۳۰ می‌رسانیم:

در دو هفته اخیر به لطف حمایت های گرم شما و جلب نظر و توجه فعالین شبکه‌های اجتماعی، ترافیک سایت و اپلیکیشن ۷۰۳۰ و درخواست‌ها به سرور در برخی ساعات تا ۱۲۰۰ درصد بیشتر شده است.

مصادف با این همین روزها شاهد حملاتی به سرورها و زیرساخت‌های سامانه بوده‌ایم.

در تعامل دوسویه و همکاری با پلیس محترم فتا و نهادهای قانونی و قضایی، متعهد به اعمال فوری برخی اصلاحات و ساز و کارها، احرازهویت ها، ایحاد برخی کنترل‌ها و محدودیت‌ها و… در سیستم شده‌ایم.

با توجه به تمرکز تیم فنی هفتادسی در یک ماه گذشته بر راه اندازی و تست‌های نهایی سرویس انتقال وجه کارت به کارت و تامین استاندارهای شاپرک و PSP ها، تدبیر ارتقاء سرورها و انتقال سیستم به پردازش ابری که از قبل اندیشیده شده بود، با تاخیر اجرا شد.

لذا وظیفه‌ی ما در ابتدا عذرخواهی و سپس در میان گذاشتن کامل موضوع با شماست.

در حال حاضر :

در حال بهینه سازی و بهبود الگوریتم های محاسباتی هستیم.

در حال ایجاد تغییرات در ساختار دیتابیس جهت پاسخگویی سریعتر به درخواست کلاینت‌ها هستیم.

در حال تست و تکمیل فرآیند ها در سیستم پردازش ابری سامانه هفتادسی هستیم.

در راستای همکاری و حسن ارتباط با پلیس محترم فتا، در حال تقویت سازوکارهای مدنظر پلیس محترم در جهت امنیت بیشتر کاربران و جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی در سیستم هفتاد سی هستیم.

در این میان ممکن است:

در روزهای گذشته برخی تراکنش ها ناموفق بوده باشند (اطمینان می‌دهیم همه‌ی تراکنش‌های ناموفق درصورت کسر مبلغ از کارت بانکی، از طریق برگشت به حساب بانکی یا برگشت مبلغ به اعتبار و حساب شما حداکثر ۳ روز، اصلاح خواهند شد.).

برای جلوگیری از تراکنش ناموفق و تجربه ناخوشایند کاربری، از چند ساعت پیش تا حداکثر ۲ روز آینده امکان خرید از سامانه را غیر فعال کرده ایم.

ممکن است نمایش تعداد مدعوین شما در طول ساعات آینده دچار تغییر شود، این موضوع به جهت تغییر روش محاسبه تعداد مدعوین بوده و در نهایت تعداد صحیح نشان داده خواهد شد. (اطمینان میدهیم اطلاعات مدعوین به هیچ عنوان ازبین نخواهد رفت و سود تراکنش‌های ایشان به درستی به شما تعلق خواهد‌گرفت.)

لذا از شما صمیمانه درخواست داریم تا اطلاع رسانی بعدی:

همانند سابق همچنان صبورانه درکنار ما بمانید.

با توجه به اینکه کانال های غیر رسمی زیادی برای هفتادسی وجود دارد، این مطلب و خبر را در رسانه‌ی خود انعکاس داده و به مدعوین خود انتقال دهید.

لطفا به شایعات غیرمنصفانه و‌ گمانه‌زنی‌های غیرمسئولانه توجه نفرمایید. (ادعا نمی‌کنیم اختلال در سیستم اینترنتی موضوعی معمولی و بی‌اشکال است ولی اطمینان می‌دهیم مسائل رفع خواهد شد و به یاری خدا با شما به راه‌مان ادامه می‌دهیم.)

خرید های خود را به ه‍فته آینده موکول کنید.

تلاش کرده‌ایم ایم بخش ثبت نام و عضویت در سامانه با حداکثر کارایی به کار خود ادامه دهد.(هم اکنون روزانه پذیرای ۷هزار عضو جدید هستیم و از آخر امشب آماده ۲۰ هزار ثبت نام در روز خواهیم بود.)، در صورتی که بنا بر دعوت گسترده مخاطبان به ۷۰۳۰ دارید، برای احتیاط و برای اثرگذاری بیشتر این امر را به روزهای آینده موکول کنید.

با تشکر
تیم ۷۰۳۰