خیر

از شهریور ماه همزمان با ارتقاء زیرساخت‌های فنی برای پاسخگویی به چند صد هزار کاربر فعلی و انشاالله چند میلیون نفر آینده، بازطراحی UI و UX  در قالب یک پروژه در تیم طراحی تعریف و اهداف زیر برای آن در نظر گرفته شد.
✅ ساده‌سازی استفاده از سیستم برای همگان (با تاثیرپذیری از پیشنهادات و بازخوردهای شما)
✅ آماده شدن بستر گرافیکی و رابط کاربری برای توسعه محصولات دیگر
✅ یکپارچه شدن رابط کاربری اپ ها و سایت
✅ استاندارد سازی فرآیندها و بهبود از لحاظ بصری  و چشم‌نوازی

نسخه دوم هفتادسی (اپلیکیشن اندروید، iOS و وبسایت) طراحی شد و در حال حاضر وبسایت آن اجرا و منتشر شده و اپلیکیشن ها هم به تدریج این به رابط کاربری جدید منتقل می‌شوند.
همچنین از جهات کدنویسی نیز سایت و اپلیکیشن ها بازنویسی شده و از زبان های برنامه نویسی مناسبتری استفاده‌ شده و آخرین معماری ها و لایبرری‌های روز در آن به کار گرفته شده است تا خرید و فعالیت شما در ۷۰۳۰ روان‌تر، امن‌تر و لذت‌بخش‌تر انجام‌ شود.
همه‌ی این اقدامات بعلاوه سایر بهبودها در حوزه های سمت سرور، امنیت، افزایش تیم پشتیبانی و… با هدف خلق بهترین تجربه خرید و افزایش کیفیت و رضایت شما کاربران عزیز صورت گرفته است تا جایی که بتوان ادعا کرد به آنچه شما خوبان و وفاداران لیاقت آن را دارید نزدیک و نزدیکتر شویم.
بی‌شک هنوز ایرادات و مشکلاتی وجود دارد که اعتراف میکنیم پذیرایی از ۵۰۰ هزار نفر ظرف ۶ ماه توسط یک تیم ۸ نفره کار ساده‌ای نبوده و با توجه به ماهیت لحظه ای وآنی فروش محصولات اپراتوری مانند شارژ یا پرداخت قبض و از طرفی ایجاد اختلال های مداوم در هریک از بخش‌های درگاه، اپراتور، دیتاسنتر، شبکه زیر ساخت کشور و… هر مشکل جدید و غیر مترقبه باعث عقب افتادن کار در سایر حوزه ها و ایجاد یک اختلال جدید در سمت دیگر می‌شده است و این موجب تعویق در اجرای برنامه‌ی افزایش محصولات شده است.
از همه‌ی این‌ها گذشته ارتباط و تعامل و تامین نظر نهادهای قانونی و اجرایی از جمله وزارت صنعت، نهادهای قضایی، کمیته‌های نظارت، نهادهای انتظامی، بانک ها و شاپرک و… به شدت بر پیاده‌سازی برنامه‌ها تاثیر گذار بوده است که الحمدالله همه به خوبی و در بهترین حالت رفع و پاسخ داده شده و سامانه هفتادسی مورد ممیزی موفق همه‌ی دستگاه‌ها قرار گرفته است.
اطمینان می‌دهیم در این مسیر مصمم‌تر و قوی‌تر از همیشه هستیم و تا جبران حمایت همه‌ی کسانی که از ابتدا اطمینان کرده و با حوصله همراه ما مانده‌اند و جلب رضایت ایشان، ذره‌ای خسته نخواهیم شد.
در ادامه دمویی از نسخه دوم هفتادسی مشاهده می‌کنید.

با احترام
تیم هفتادسی